CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 7.3728MHZ 33PF SMD
Ngā Rauemi: CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
Tau Wae CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 7.3728MHZ 33PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136512 pcs Pepa Raraunga CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM1 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa Q8594643 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 33pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 7.3728MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 7.3728MHz ±50ppm Crystal 33pF 80 Ohms 2-SMD, Flat Lead