CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18
Cardinal Components Inc.Cardinal Components Inc.
CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18
Tau Wae CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18 Kaihanga Cardinal Components Inc.
Whakaahuatanga CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183699 pcs Pepa Raraunga CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM1 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1095-2
CSM1ZA0B2C38013.5D18
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CSM1Z-A0B2C3-80-13.5D18
Whakanui i te kaha ±30ppm Life @ Temp. 80 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Mahinga 18pF
Te Manawanui Toa ±50ppm Rautanga 13.5MHz
Whakaahua nui 13.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount HC-49S Whakaahuatanga CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD