ZDAE15POL2-146
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZDAE15POL2-146
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZDAE15POL2-146
Tau Wae ZDAE15POL2-146 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5000 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa ZD
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IZDAE15POL2-146
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock, Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A