ZDAA26SF0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZDAA26SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 26 F CRIMP HD F0
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZDAA26SF0
Tau Wae ZDAA26SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 26 F CRIMP HD F0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22478 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa ZD
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 26 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZDAE-15-S-0L2-146
ZDAE-15-S-0L2-146
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 44026 pcs
Tikiake:
RFQ
ZDA15P
ZDA15P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT