TST24PH00
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TST24PH00
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua TRIDENT
Ngā Rauemi: TST24PH00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TST24PH00
Tau Wae TST24PH00 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga TRIDENT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11011 pcs Pepa Raraunga TST24PH00.pdf
Raupapa Trident Rectangular Mokowā Haupae 0.200" (5.08mm)
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)