TST24PA00
CannonCannon
TST24PA00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TST24PA00
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG 24POS
Ngā Rauemi: TST24PA00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TST24PA00
Tau Wae TST24PA00 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG 24POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32828 pcs Pepa Raraunga TST24PA00.pdf
Raupapa Trident Rectangular Mokowā Haupae 0.200" (5.08mm)
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-1376
192923-5950-ND
Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 24 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)