TST10RD01Y
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TST10RD01Y
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT STR PCB 10POS GOLD
Ngā Rauemi: TST10RD01Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TST10RD01Y
Tau Wae TST10RD01Y Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT STR PCB 10POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10414 pcs Pepa Raraunga TST10RD01Y.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 240V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Trident Slimline Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 192991-0354
192991-0354-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Teitei Whakanoho 0.911" (23.15mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.200" (5.08mm)
Whakatauranga onamata 10A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.185" (4.70mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -