| Tau Wae | TST10RD01T | Kaihanga | Cannon |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 11493 pcs | Pepa Raraunga | TST10RD01T.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | 250V | Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire | Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | Trident Slimline | Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.200" (5.08mm) | Packaging | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All | Tau o nga Tauranga | 10 |
| Momo Tae | Through Hole | Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - | Te Tae Kaituku Taeke | 13 Weeks |
| Teitei Whakanoho | 0.911" (23.15mm) | Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - | Ngā āhuatanga | Mounting Flange |
| Pato Tere | Latch Holder | Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Through Hole 10 position 0.200" (5.08mm) |
| Whakatauranga onamata | 10A | Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Circular | Whakaaetanga Mea | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.185" (4.70mm) | Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - |