TBF22-6PS
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-6PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-6PS.pdf2.TBF22-6PS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-6PS
Tau Wae TBF22-6PS Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1025 pcs Pepa Raraunga 1.TBF22-6PS.pdf2.TBF22-6PS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-6 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-6
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF22-6PS Whakataki (Tahuri ki) N (Normal)
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 3 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 3
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 3/3 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A, 74A