TBF22-5PS
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-5PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 6P-6P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-5PS.pdf2.TBF22-5PS.pdf3.TBF22-5PS.pdf4.TBF22-5PS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 756 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-5PS
Tau Wae TBF22-5PS Kaihanga Cannon
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-5 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-5
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF22-5PS
TBF225PS
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal)
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 6 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 6
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 6/6 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A, 41A