PV76W22-41P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV76W22-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: PV76W22-41P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 542 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76W22-41P
Tau Wae PV76W22-41P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 542 pcs Pepa Raraunga PV76W22-41P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 067876-0009
IPV76W22-41P
IPV76W22-41P-ND
PV76W2241P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PV76W22-41P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-41
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS Whakatauranga onamata -