PV76W22-21SL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV76W22-21SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: PV76W22-21SL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 557 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76W22-21SL
Tau Wae PV76W22-21SL Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 557 pcs Pepa Raraunga PV76W22-21SL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga PV76W22-21SL Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-21
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Kei roto -
Ngā āhuatanga Coupling Nut Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Whakaahuatanga CIRCULAR I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.656" (42.06mm) Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium