PV76L18-32S
Hua Hua
Tau Wae: PV76L18-32S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 884 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L18-32S
Tau Wae PV76L18-32S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 884 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066850-0004
IPV76L18-32S
IPV76L18-32S-ND
PV76L1832S-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L16-8S
PV76L16-8S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 536 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L18-32SL
PV76L18-32SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 687 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L18-11S
PV76L18-11S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SKTS
I roto i te taonga: 1198 pcs
Tikiake: PV76L18-11S.pdf
PV76L18-32PX
PV76L18-32PX
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1054 pcs
PV76L18-32S-LC
PV76L18-32S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
PV76L18-8PL
PV76L18-8PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 8POS INLINE
I roto i te taonga: 591 pcs
PV76L18-32SW
PV76L18-32SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP