PV76L18-11S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV76L18-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SKTS
Ngā Rauemi: PV76L18-11S.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L18-11S
Tau Wae PV76L18-11S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1198 pcs Pepa Raraunga PV76L18-11S.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 066850-0002
IPV76L18-11S
IPV76L18-11S-ND
PV76L1811S-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PV76L18-11S Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SKTS Whakatauranga onamata -