PV76L12-10S
Hua Hua
Tau Wae: PV76L12-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 550 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L12-10S
Tau Wae PV76L12-10S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 550 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066847-0006
IPV76L12-10S
IPV76L12-10S-ND
PV76L1210S-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L12-10SX
PV76L12-10SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 462 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L10-6S L/C
PV76L10-6S L/C
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 821 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L10-6SW
PV76L10-6SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 728 pcs
PV76L10-6SW L/C
PV76L10-6SW L/C
I roto i te taonga: 748 pcs
PV76L12-3P
PV76L12-3P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 627 pcs
PV76L12-10SY
PV76L12-10SY
I roto i te taonga: 489 pcs
PV76L12-10P
PV76L12-10P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 581 pcs
PV76L12-10SW
PV76L12-10SW
I roto i te taonga: 590 pcs
PV76L12-10SZ
PV76L12-10SZ
I roto i te taonga: 504 pcs
PV76L12-10PL
PV76L12-10PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 574 pcs
PV76L12-10SL
PV76L12-10SL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 610 pcs
PV76L10-6SL
PV76L10-6SL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 694 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel