PV76L10-6SL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV76L10-6SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 694 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L10-6SL
Tau Wae PV76L10-6SL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 694 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 10-6
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa PV Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 6 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 0.926" (23.52mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L10-6S L/C
PV76L10-6S L/C
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 821 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L12-10SL
PV76L12-10SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 610 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L10-6S
PV76L10-6S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP