PV71L18-32S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV71L18-32S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV71L18-32S
Tau Wae PV71L18-32S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5122 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066823-0004
IPV71L18-32S
IPV71L18-32S-ND
PV71L1832S-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold