PV71L18-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV71L18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: PV71L18-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 396 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV71L18-11P
Tau Wae PV71L18-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 396 pcs Pepa Raraunga PV71L18-11P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 066823-0001
IPV71L18-11P
IPV71L18-11P-ND
PV71L1811P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PV71L18-11P Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS INLINE W/PINS Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV71L18-11PW
PV71L18-11PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS INLINE W/PINS