PV71L14-18S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV71L14-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: PV71L14-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV71L14-18S
Tau Wae PV71L14-18S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4477 pcs Pepa Raraunga PV71L14-18S.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 066821-0008
IPV71L14-18S
IPV71L14-18S-ND
PV71L1418S-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga PV71L14-18S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-18 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS INLINE W/SKTS