PV71L14-18P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV71L14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS CABLE PIN
Ngā Rauemi: PV71L14-18P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 652 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV71L14-18P
Tau Wae PV71L14-18P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS CABLE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 652 pcs Pepa Raraunga PV71L14-18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold