MS3116F18-11S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3116F18-11S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3116F18-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3116F18-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3116F18-11S
Tau Wae MS3116F18-11S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5324 pcs Pepa Raraunga MS3116F18-11S.pdf
Putanga - Kua tohua 1000VAC, 1400VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 045706-0002
1200-1039-MIL
IMS3116F18-11S
IMS3116F18-11S-ND
MS3116F18-11SPEI
MS3116F18-11SPEI-ND
MS3116F1811S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MS3116F18-11S Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT Whakatauranga onamata 13A