MS3116F18-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3116F18-11P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3116F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: MS3116F18-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3116F18-11P
Tau Wae MS3116F18-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga MS3116F18-11P.pdf
Putanga - Kua tohua 1000VAC, 1400VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 045706-0001
1200-1028-MIL
IMS3116F18-11P
IMS3116F18-11P-ND
MS3116F18-11PPEI
MS3116F18-11PPEI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MS3116F18-11P Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS Whakatauranga onamata 13A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3116F18-11S
MS3116F18-11S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 5324 pcs
Tikiake: MS3116F18-11S.pdf
RFQ
MS3116F1626SZ
MS3116F1626SZ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3095 pcs
Tikiake: MS3116F1626SZ.pdf
RFQ
MS3116F18-11PZ
MS3116F18-11PZ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: PLUG
Tikiake:
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3116F18-11S.pdf
MS3116F18-11PY
MS3116F18-11PY
Whakaahuatanga: PLUG
Tikiake:
MS3116F168S
MS3116F168S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3116F168S.pdf
MS3116F18-11PW
MS3116F18-11PW
Whakaahuatanga: PT 11C 11#16 PIN PLUG
Tikiake: MS3116F18-11PW.pdf
MS3116F18-11PX
MS3116F18-11PX
MS3116F18-11P
MS3116F18-11P
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS