MS3108R24-28S
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24 POS RT ANG W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3108R24-28S.pdf2.MS3108R24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R24-28S
Tau Wae MS3108R24-28S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24 POS RT ANG W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1271 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R24-28S.pdf2.MS3108R24-28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R24-28S
MS3108R2428S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A