MS3108R24-28P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3108R24-28P.pdf2.MS3108R24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R24-28P
Tau Wae MS3108R24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4869 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R24-28P.pdf2.MS3108R24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3108R24-20P
MS3108R24-20P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS RT ANG W/PINS
I roto i te taonga: 4055 pcs
Tikiake: MS3108R24-20P.pdf
RFQ
MS3108R24-28S
MS3108R24-28S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24 POS RT ANG W/SCKT
I roto i te taonga: 1271 pcs
Tikiake: MS3108R24-28S.pdf
RFQ
MS3108R24-28PW
MS3108R24-28PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS