MS3108R22-6S
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-6S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS CABLE SKT RA
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-6S.pdf2.MS3108R22-6S.pdf3.MS3108R22-6S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 521 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-6S
Tau Wae MS3108R22-6S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS CABLE SKT RA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 521 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-6S.pdf2.MS3108R22-6S.pdf3.MS3108R22-6S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -