MS3108R22-27S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-27S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9 POS RT ANG W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-27S.pdf2.MS3108R22-27S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 722 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-27S
Tau Wae MS3108R22-27S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9 POS RT ANG W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 722 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-27S.pdf2.MS3108R22-27S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R22-27S
MS3108R2227S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A