MS3108E22-14P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108E22-14P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: MS3108E22-14P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108E22-14P
Tau Wae MS3108E22-14P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4619 pcs Pepa Raraunga MS3108E22-14P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108E22-14P
MS3108E22-14PPG
MS3108E22-14PPG-ND
MS3108E2214P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3108E22-14PF187
MS3108E22-14PF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS CABLE PIN RA
I roto i te taonga: 5484 pcs
Tikiake: MS3108E22-14PF187.pdf
RFQ
MS3108E22-14S
MS3108E22-14S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1306 pcs
Tikiake: MS3108E22-14S.pdf
RFQ
MS3108E22-14PZ
MS3108E22-14PZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS RT ANG W/PINS