MS3108E22-12P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108E22-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: MS3108E22-12P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108E22-12P
Tau Wae MS3108E22-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 5POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5978 pcs Pepa Raraunga MS3108E22-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A