MS3106R22-19P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106R22-19P.pdf2.MS3106R22-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-19P
Tau Wae MS3106R22-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5062 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R22-19P.pdf2.MS3106R22-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-19P
MS3106R2219P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -