MS3106R22-18S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3106R22-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-18S
Tau Wae MS3106R22-18S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3424 pcs Pepa Raraunga MS3106R22-18S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-18S
MS3106R2218S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3106R22-18S Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-18
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Whakatauranga onamata 22A
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106R22-19P
MS3106R22-19P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2658 pcs
Tikiake: MS3106R22-19P.pdf
RFQ
MS3106R22-16S
MS3106R22-16S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2280 pcs
Tikiake: MS3106R22-16S.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106R22-19P.pdf
MS3106R22-18S
MS3106R22-18S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP