MS3106F24-28PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F24-28PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F24-28PW.pdf2.MS3106F24-28PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F24-28PW
Tau Wae MS3106F24-28PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5028 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F24-28PW.pdf2.MS3106F24-28PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F24-27S
MS3106F24-27S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2132 pcs
Tikiake: MS3106F24-27S.pdf
RFQ
MS3106F24-28PX
MS3106F24-28PX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 5612 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F24-28P
MS3106F24-28P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Tikiake: MS3106F24-28P.pdf
MS3106F24-28PWF187
MS3106F24-28PWF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS CABLE PIN
Tikiake: MS3106F24-28PWF187.pdf
MS3106F24-27SZ
MS3106F24-27SZ
Whakaahuatanga: ER 7C 7#16 SKT PLUG
Tikiake:
MS3106F24-28PY
MS3106F24-28PY