MS3106F24-28P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F24-28P.pdf2.MS3106F24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F24-28P
Tau Wae MS3106F24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1682 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F24-28P.pdf2.MS3106F24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F24-28P
MS3106F24-28PPG
MS3106F24-28PPG-ND
MS3106F2428P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F24-28PW
MS3106F24-28PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 5111 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F24-28PX
MS3106F24-28PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
I roto i te taonga: 5270 pcs
Tikiake: MS3106F24-28PX.pdf
RFQ
MS3106F24-28P
MS3106F24-28P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP