MS3106F22-18S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-18S.pdf2.MS3106F22-18S.pdf3.MS3106F22-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-18S
Tau Wae MS3106F22-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-18S
MS3106F2218S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-18SF16
MS3106F22-18SF16
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: ER 8C 8#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1959 pcs
Tikiake: MS3106F22-18SF16.pdf
RFQ
MS3106F22-18S
MS3106F22-18S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2468 pcs
Tikiake: MS3106F22-18S.pdf
RFQ
MS3106F22-18PX
MS3106F22-18PX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR
Tikiake:
MS3106F22-18PY
MS3106F22-18PY
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Tikiake:
MS3106F22-18SF187
MS3106F22-18SF187
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SLVR SLDR