MS3106F22-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-18PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-18PW
Tau Wae MS3106F22-18PW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4874 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga MS3106F22-18PW Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-18
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SLVR SLDR Whakatauranga onamata 22A
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea W
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-18S
MS3106F22-18S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2468 pcs
Tikiake: MS3106F22-18S.pdf
RFQ
MS3106F22-15PW
MS3106F22-15PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 6C 1#16 5#12 PIN PLUG
I roto i te taonga: 4689 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F22-18P
MS3106F22-18P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP