MS3106F18-22S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F18-22S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F18-22S.pdf2.MS3106F18-22S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F18-22S
Tau Wae MS3106F18-22S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4278 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F18-22S.pdf2.MS3106F18-22S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A