MS3106F18-22PX
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F18-22PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F18-22PX.pdf2.MS3106F18-22PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F18-22PX
Tau Wae MS3106F18-22PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5377 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F18-22PX.pdf2.MS3106F18-22PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A