MS3100R22-14S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100R22-14S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100R22-14S.pdf2.MS3100R22-14S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100R22-14S
Tau Wae MS3100R22-14S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2050 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100R22-14S.pdf2.MS3100R22-14S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100R22-14S
MS3100R2214S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A