MS3100R22-14PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3100R22-14PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100R22-14PW.pdf2.MS3100R22-14PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100R22-14PW
Tau Wae MS3100R22-14PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4897 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100R22-14PW.pdf2.MS3100R22-14PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100R22-14PW
MS3100R2214PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100R22-14P
MS3100R22-14P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5064 pcs
Tikiake: MS3100R22-14P.pdf
RFQ
MS3100R22-14SX
MS3100R22-14SX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 19C 19#16 SKT RECP WALL
I roto i te taonga: 4231 pcs
Tikiake: MS3100R22-14SX.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial