MS3100F22-14SZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100F22-14SZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3100F22-14SZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100F22-14SZ
Tau Wae MS3100F22-14SZ Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2813 pcs Pepa Raraunga MS3100F22-14SZ.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3100F22-14SZ
MS3100F2214SZ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3100F22-14SZ Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-14
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT Whakatauranga onamata 22A