MS3100F22-14PZ
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100F22-14PZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100F22-14PZ.pdf2.MS3100F22-14PZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100F22-14PZ
Tau Wae MS3100F22-14PZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4525 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100F22-14PZ.pdf2.MS3100F22-14PZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100F22-14PZ
MS3100F2214PZ
Whakatakotoranga Z Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100F22-14P
MS3100F22-14P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5068 pcs
Tikiake: MS3100F22-14P.pdf
RFQ
MS3100F22-14PW
MS3100F22-14PW
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5892 pcs
Tikiake: MS3100F22-14PW.pdf
RFQ
MS3100F22-12SW
MS3100F22-12SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100F22-12SW.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3100F22-14PW.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3100F22-14P.pdf
MS3100F22-15S
MS3100F22-15S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100F22-15S.pdf
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT