MS3100E22-14P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E22-14P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100E22-14P.pdf2.MS3100E22-14P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E22-14P
Tau Wae MS3100E22-14P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5310 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100E22-14P.pdf2.MS3100E22-14P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E22-14P
MS3100E2214P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100E22-12PF187
MS3100E22-12PF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5299 pcs
Tikiake: MS3100E22-12PF187.pdf
RFQ
MS3100E22-14PZ
MS3100E22-14PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5958 pcs
Tikiake: MS3100E22-14PZ.pdf
RFQ
MS3100E22-12S
MS3100E22-12S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100E22-12S.pdf
MS3100E22-13P
MS3100E22-13P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: MS3100E22-13P.pdf
MS3100E22-14P W/P CAP
MS3100E22-14P W/P CAP
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 19C 19#16 PIN RECP
Tikiake:
Tikiake: MS3100E22-12P.pdf
MS3100E22-14P
MS3100E22-14P
Tikiake: MS3100E22-14P.pdf
Tikiake: MS3100E22-12S.pdf
MS3100E22-14PW
MS3100E22-14PW
Tikiake: MS3100E22-14PW.pdf
MS3100E22-14PF187
MS3100E22-14PF187
Tikiake: MS3100E22-14PF187.pdf
MS3100E22-12SF187
MS3100E22-12SF187