MS3100E22-13P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E22-13P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: MS3100E22-13P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E22-13P
Tau Wae MS3100E22-13P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1266 pcs Pepa Raraunga MS3100E22-13P.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E22-13P
MS3100E2213P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3100E22-13P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-13
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS Whakatauranga onamata 22A, 41A