MDM02-E31
Hua Hua
Tau Wae: MDM02-E31
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM02-E31
Tau Wae MDM02-E31 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1962 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM02-E31
MDM02E31
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal