MDM02-C21
Hua Hua
Tau Wae: MDM02-C21
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM02-C21
Tau Wae MDM02-C21 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2184 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Housing/Shell (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A