MDM-51PSM5
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PSM5
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-51PSM5.pdf2.MDM-51PSM5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 806 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PSM5
Tau Wae MDM-51PSM5 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 806 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51PSM5.pdf2.MDM-51PSM5.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
Raupapa MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 51
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MDM-51PSM5
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Whakatauranga onamata 3A