MDM-51PSM3
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PSM3
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-51PSM3.pdf2.MDM-51PSM3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PSM3
Tau Wae MDM-51PSM3 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5357 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51PSM3.pdf2.MDM-51PSM3.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM-51PSM3
MDM51PSM3
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 51 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-51PSM3-A174
MDM-51PSM3-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT