MDM-51PH016F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PH016F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 51POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-51PH016F.pdf2.MDM-51PH016F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PH016F
Tau Wae MDM-51PH016F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 51POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1101 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51PH016F.pdf2.MDM-51PH016F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-51PH016F
MDM51PH016F
Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads