MDM-51PH016B
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PH016B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 51POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-51PH016B.pdf2.MDM-51PH016B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PH016B
Tau Wae MDM-51PH016B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 51POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1170 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51PH016B.pdf2.MDM-51PH016B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-51PH016B
MDM51PH016B
Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads