MDM-37SH026F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SH026F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS SKT 8" YEL
Ngā Rauemi: 1.MDM-37SH026F.pdf2.MDM-37SH026F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SH026F
Tau Wae MDM-37SH026F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS SKT 8" YEL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1047 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37SH026F.pdf2.MDM-37SH026F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37SH026F
MDM37SH026F
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads