MDM-37SH025P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-37SH025P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 37POS SKT 10"
Ngā Rauemi: 1.MDM-37SH025P.pdf2.MDM-37SH025P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-37SH025P
Tau Wae MDM-37SH025P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 37POS SKT 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-37SH025P.pdf2.MDM-37SH025P.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-37SH025P
MDM37SH025P
Tau o nga Tauranga 37
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.833' (254.00mm, 10.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Receptacle, Female Sockets
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-37SH025M7-F222
MDM-37SH025M7-F222
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 10"
I roto i te taonga: 470 pcs
Tikiake: MDM-37SH025M7-F222.pdf
RFQ
MDM-37SH026B
MDM-37SH026B
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 37POS SKT 8" YEL
I roto i te taonga: 1468 pcs
Tikiake: MDM-37SH026B.pdf
RFQ
MDM-37SH025P-A174
MDM-37SH025P-A174
Whakaahuatanga: MICRO 37C S 10" RBW JACKP NI
I roto i te taonga: 1266 pcs
Tikiake: MDM-37SH025P-A174.pdf
MDM-37SH025M5-F222
MDM-37SH025M5-F222
I roto i te taonga: 424 pcs
Tikiake: MDM-37SH025M5-F222.pdf
MDM-37SH025P-F222
MDM-37SH025P-F222
I roto i te taonga: 461 pcs
Tikiake: MDM-37SH025P-F222.pdf
MDM-37SH025M3-F222
MDM-37SH025M3-F222
I roto i te taonga: 425 pcs
Tikiake: MDM-37SH025M3-F222.pdf
MDM-37SH025M2-F222
MDM-37SH025M2-F222